O mnie

Moje życie to ciągłe doświadczanie i zdobywanie nowych kompetencji. Poszukiwanie, jak wykorzystać potencjał ukryty w każdej istocie ludzkiej. W miejscu powinności kieruję się zasadą ciekawości. W przestrzeni działalności dla innych znajduję miejsce na terapię własną. Celem mojej pracy z ludźmi jest równowaga w umiejętności zauważania tego, co przynosi satysfakcję i rozumienia bolesnych doświadczeń. Obecnie pracuję jako Manager Kreatywny w TRYUMF sp. z o.o. oraz psychoterapeuta zorientowany psychodynamicznie w Gabinecie Świadomego Rozwoju.

Edukacja

Podyplomowy kurs psychoterapii. Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym - 2 lata

Moduł I. Fundacja Psychomed we współpracy z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  • Całościowe szkolenie w psychoterapii dla lekarzy i psychologów przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • Od 2020 członkostwo w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.
  • Kwalifikacje: Terapia indywidualna osób z zaburzeniami zdrowia psychicznego.

Studia podyplomowe. Coaching and NLP - 1 rok

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wydział Administracji i Nauk Społecznych we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem NLP oraz Szkołą Mistrzów Coachingu i NLP w Krakowie.

  • Kwalifikacje: Coach, trener personalny: Certyfikaty Practitioner In the Art of NLP, Coach ICI (International Association of Coaching Institutes)
  • Certyfikaty Practitioner In the Art of NLP, Coach ICI (International Association of Coaching Institutes)

Studia wyższe dzienne, Architektura i Urbanistyka

  • Kwalifikacje: Inżynier, Architekt. Umiejętności projektowe w tym: projektowanie budynków użyteczności miejskiej, budynków mieszkalnych, architektura zieleni.
  • Umiejętności projektowe w tym: projektowanie budynków użyteczności miejskiej, budynków mieszkalnych, architektura zieleni.

Szkolenia

Psychoterapia

Specjalistyczny kurs diagnozy psychologicznej MMPI II + Terapia szkoleniowa SELF + KPP Kwalifikowana Pierwsza Pomoc + Podstawy Medycyny + Szkolenie dydaktyczne i treningowe, doświadczenie w procesach dynamiki grupowej.

Coaching

Trening Coachingowy - ulepszanie efektów działania i osiąganie celu, moduł I oraz II + Szkolenie Praktyk NLP i TLT (poziom podstawowy) + Szkolenie Master NLP i TLT (poziom zaawansowany)

  • Kwalifikacje: coach, trener personalny
  • Certyfikaty NLP Practitioner , TLT Practitioner, NLP Master, TLT Master

Inne

Design Thinking Masterclass + Design Thinking dla moderatorów + Lean StartUp + E - commerce moduł I oraz II + Projektowanie graficzne + Zarządzanie podwładnymi + Zarządzanie zespołami + Efektywność menedżerska + Komunikacja interpersonalna i autoprezentacja w tym umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Gabinet Świadomego Rozwoju - Psychoterapia i Coaching